Ispis

DAN ŠKOLE – OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE ZADAR

Napisao/la Super User. Posted in News

U današnjem slavljeničkom i svečanom ozračju rado se prisjećamo svih naših kolega, sadašnjih, onih u mirovini i onih koji su u našim srcima i mislima.

Prisjećamo se generacija učenika naše škole koji su svoje prve profesionalne vještine i znanja stekli upravo u našoj školi i prenosili ga i prenose današnjim mladim generacijama. Rado se sjetimo svih naših vanjskih suradnika, ljudi koji su svojim profesijama neraskidivo vezani za školu i koji su svojim znanjem i zalaganjem pomogli razvoju i napretku škole. Svi mi zajedno činimo našu školu onakvom kakva je ona danas.

Odgoj i obrazovanje naših učenica i učenika, razvoj njihovih profesionalnih i komunikacijskih vještina, rad na razvoju njihovog samopouzdanja ali i odgovornosti u sigurnom okruženju škole bili su i bit će i nadalje naši glavni prioriteti.

Od srca svima čestitamo Dan naše škole i Dan grada Zadra i blagdan sv. Krševana!

Ravnateljica: Silvana Ujdur Bilan, univ.spec.philol.

 VIDEO: https://fb.watch/oxtER65h9K/